The Street Dancers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Be yourself.Make dance your life.Dance on your own way. .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Танцьорите

Go down 
+4
Save the Last Dance
`LUDa_street_dancer-ка
InLove_Street_dancer
ThE_StReET_DaNcEr_GiRl
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyНед Апр 06, 2008 7:48 am

хахахаххах! Танцьорите - Page 2 988443 к, нищо нека си седи и другото за повече инфо!!! Танцьорите - Page 2 908689
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
Save the Last Dance
The Street Dancer
The Street Dancer
Save the Last Dance


Брой мнения : 200
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 26.03.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyПон Апр 07, 2008 6:40 am

Танцьорите - Page 2 988443
Върнете се в началото Go down
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyПон Апр 14, 2008 1:39 pm

ма нещо май верно ми хлопа.... Танцьорите - Page 2 977370 Като си замисляяяяя........ Танцьорите - Page 2 672776
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
snejkataa_girl
Водещ в танците
Водещ в танците



Брой мнения : 167
Age : 28
Местожителство : sofia
Registration date : 30.04.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyСря Май 07, 2008 10:57 am

Приемате ли още мацки в групатаааааа... :899: ...?
Върнете се в началото Go down
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyСъб Май 24, 2008 3:17 pm

ам.......нз!
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
silmeto_love
Танциор/ка
Танциор/ка



Брой мнения : 29
Registration date : 27.03.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyСря Май 28, 2008 11:49 am

az bih te priela no az tui kato ve4e ne sum v kluba( zaradi edin gaden 4ovek koito go mrazq ve4e ne sum ! izbraha q neq vmesto MEN i za tva mnogo im blagodarq!) nemoga sorry sneji Танцьорите - Page 2 491354 Танцьорите - Page 2 491354 Танцьорите - Page 2 491354 ei sneji setih se ne6o 6e pitame viki i zveti dali iskat! pihimi po skype kat si tuk!
Върнете се в началото Go down
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyСря Май 28, 2008 11:54 am

Който иска остава силма, а който не иска не остава.Щом не си в групата има само един-единствен начин - сама си решила да не си в нея.Никой не е избирал никой.Ние всички сме фр и всички сме заедно.Това, че ти страниш си зависи само от тебе.Аз ще се радвам да си в групата, а след като не си...сори.Твое решение.Аз винаги ще си денса, няма значение дали ще съм в група или не.Една такава подробност не може да попречи на интересите ми.Ние колко много път те канихме, ама ти не щеш.Е, кой ти е виновен ??!
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
silmeto_love
Танциор/ка
Танциор/ка



Брой мнения : 29
Registration date : 27.03.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyСря Май 28, 2008 12:08 pm

koi mi e vinoven?! smehna si izvinqvai mn ama ti si vinovnata sorry i ot men! ama za teb ne mi puk i dnes ne ti li behe mlko gadno s Magi mestim 4ina a ti se vreh (v izobara) ama da ti si si nahalna ako iskah da si do viki i di zveti zapovqdai kaji im 4e iskah s tqh 4e iskah da sedih do tqh i nie s magi 6e se razkarame!... puk kolkoto da ste me molili ne si spomnqm i v petuk minaliq az iskah da vi pokaja edni dvijeniq za da vlqza pak da tancuvam i kvo??? ti neeeeeeeeeee! tui 4e ne se vzimai mn na seriozno za6oto mn ne6a mogat da se slu4at Танцьорите - Page 2 184190 Танцьорите - Page 2 184190 kafa se na sebesi 4e si spodelqm si4ko i s kogaoto trqbva Танцьорите - Page 2 582444 :899: :899: :899: :899:
Върнете се в началото Go down
silmeto_love
Танциор/ка
Танциор/ка



Брой мнения : 29
Registration date : 27.03.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyСря Май 28, 2008 12:16 pm

a i imenata ne sa verni !!!... ve4e ste si samo vie tri4kite Танцьорите - Page 2 221459 Танцьорите - Page 2 221459 Танцьорите - Page 2 221459 a az i da ne sum v kluba moga da si naprava moi!... sorry ako sonq se razkara idvam az
Върнете се в началото Go down
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyСря Май 28, 2008 1:12 pm

1.Ми хубаво силма.Щом искаш да се караме.Аз нямам такова желание, защото просто не ми е до скандали.
2.Само това, че изказваш такива мнения тук, само това, че се държиш така, само това, че поставяш ултиматоми на всички значи, че ти си нахална.Това дали аз съм нахална всеки да си направи преценката за себе си.Не е нужно всички да са на твойто мнение нали?!
3.Това, че ти не си спомняш колко много сме ви молили наш проблем ли е ??? Питай Вики, питай Цвети... предполагам, че на тях поне още вярваш.
4.Може ли да ми припомниш кога АЗ съм отказала да видя движенията ти ??? Аз се съгласих, ти ми ги показа, аз ти казах, че ме кефят, но имаше едно две дето се повтаряха и ти казах да им добавиш нещо, за да не се повтарят с предишните от танца, и дори ти предложих да те науча на танца.Предложих ти да ти го покажа, за да знаеш какви движения има и да знаеш какво да измисляш...И това ли не си спомняш ????? Или по-точно ще ти се да не си спомняш.Мисля, че тогава казах и на Вики и с Вики предложихме всички да ви покажем танца, обаче тогава вие се отказахте по незнайна причина.Моля те, не си измисляй такива неща и не извъртай думите ни.Полихме те, канихме те... сори, ти сама си реши да се откажеш.Никоя от нас не е имала нещо против тебе.
5.Ти си споделят на когото трябва, и аз си споделям на когото трябва.
6. Тези трите човечета дето "плюват" за мене, Вики и Цвети ли са ?
7.Да, направи си.Абсолютно никой няма да има против да си направиш твой клуб.Дори ще се радвам, защото така всички ще денсим без да се караме /и да си в нашата група аз също няма да се карам с теб...всичко ще е в твои ръце/...
8.Ми ако искате мога да се разкарам още сега !?...Но все още мисля, че все пак има хора, които искат да танцувам с тях. Кажете ми дали се лъжа ?...Аз казах, че не искам да се натрапвам на никой. Който иска - с него съм, който не иска - няма.Просто си кажете.

И силма за да няма недоразумения и "ама аз не си спомням" - те каня пак заедно с Маги да дойдете отново.Аз съм мир.Ти си война.Само в твои ръце е какво ще решиш...и какво Маги от своя страна ще си реши.
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
snejkataa_girl
Водещ в танците
Водещ в танците



Брой мнения : 167
Age : 28
Местожителство : sofia
Registration date : 30.04.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyСъб Юни 07, 2008 1:39 pm

Save the Last Dance написа:
И мен ме включетеее Танцьорите - Page 2 582444 Танцьорите - Page 2 184190..към романтичките... Танцьорите - Page 2 988443

Лелее Цветкееее как се изрази...на тебе бих ти казала "лягай ниско-биволи хвърчат :899: "
Върнете се в началото Go down
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyСъб Юни 07, 2008 11:31 pm

Танцьорите - Page 2 67573 Танцьорите - Page 2 186452 Танцьорите - Page 2 112227
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
silmeto_love
Танциор/ка
Танциор/ка



Брой мнения : 29
Registration date : 27.03.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyНед Юни 08, 2008 1:04 pm

( zveti i viktoriq) a az si misleh 4e sme fr pone do dnes!!!! ama s kakuvto se subereh takuv stavah!
Върнете се в началото Go down
snejkataa_girl
Водещ в танците
Водещ в танците



Брой мнения : 167
Age : 28
Местожителство : sofia
Registration date : 30.04.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyНед Юни 29, 2008 6:05 am

ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_ написа:
ам.......нз!

Танцьорите - Page 2 403603 Танцьорите - Page 2 403603 Танцьорите - Page 2 403603 Танцьорите - Page 2 403603 Танцьорите - Page 2 403603 Танцьорите - Page 2 403603
Върнете се в началото Go down
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyПон Авг 18, 2008 3:37 am

silmeto_love написа:
( zveti i viktoriq) a az si misleh 4e sme fr pone do dnes!!!! ama s kakuvto se subereh takuv stavah!

ОМГ!!! Танцьорите - Page 2 840801 и тва ми го казваш във някакъв форум, а не на живо.....защо ли??? Танцьорите - Page 2 154976 пък и....мисли си каквото щеш!!!писна ми постоянно да ти обяснявам и да се старая да задържа едно приятелство!!!(пък и явно то не е истинско, щом ме караш да избирам.... Танцьорите - Page 2 977370 )
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
Save the Last Dance
The Street Dancer
The Street Dancer
Save the Last Dance


Брой мнения : 200
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 26.03.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyЧет Яну 08, 2009 11:47 am

snejkataa_girl написа:
Save the Last Dance написа:
И мен ме включетеее Танцьорите - Page 2 582444 Танцьорите - Page 2 184190..към романтичките... Танцьорите - Page 2 988443

Лелее Цветкееее как се изрази...на тебе бих ти казала "лягай ниско-биволи хвърчат :899: "



Знам,че съм тъпа....,но може ли някой да го каже на "български" Танцьорите - Page 2 8957
Върнете се в началото Go down
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 EmptyПет Яну 09, 2009 12:56 am

Аз го тълкувам, че Снежиту иска да каже, че ти си една от наааай-романтичните! Танцьорите - Page 2 508114
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
Sponsored content





Танцьорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Танцьорите   Танцьорите - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Танцьорите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Street Dancers  :: The Street Dancers :: The Street Dancers-
Идете на: