The Street Dancers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Be yourself.Make dance your life.Dance on your own way. .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Песничка за новия ни танц (2)

Go down 
2 posters

Коя песничка искаш да озвучава следващия ни танц ?
Show me the money
Песничка за новия ни танц (2) Vote_lcap67%Песничка за новия ни танц (2) Vote_rcap
 67% [ 2 ]
When I grow up
Песничка за новия ни танц (2) Vote_lcap33%Песничка за новия ни танц (2) Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Papi lover
Песничка за новия ни танц (2) Vote_lcap0%Песничка за новия ни танц (2) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
How we do it (Around My Way)
Песничка за новия ни танц (2) Vote_lcap0%Песничка за новия ни танц (2) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 3
 

АвторСъобщение
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Песничка за новия ни танц (2) Empty
ПисанеЗаглавие: Песничка за новия ни танц (2)   Песничка за новия ни танц (2) EmptyПон Авг 18, 2008 5:00 am

Първия ни танц беше на Elevator...

Сега е време за нов танц, нови движения, нови идеи, ново настроение, което танцът да носи със себе си... Тези неща до голяма степен са обвързани с музиката, на чиято основа се създава танцът.В тази темичка предлагайте песни за следващия ни танц... Песничка за новия ни танц (2) 908689

Аз ще добавям всяка нова предложена песен в анкетата по-горе.А вие гласувайте за песните, които ви харесват.Накаря песента ще е тази, събрала най-много гласове. Песничка за новия ни танц (2) 929852 /Ако мен ме няма и някой предложи нови песни - някой админ или мод може да добави песента към анкетата вместо мен Песничка за новия ни танц (2) 908689 /

Аз сега предлагам

Show me the money
Papi lover
When I grow up

Вие сте ! Песничка за новия ни танц (2) 998667 Песничка за новия ни танц (2) 166682


Последната промяна е направена от InLove_Street_dancer на Пон Авг 18, 2008 2:03 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Песничка за новия ни танц (2) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песничка за новия ни танц (2)   Песничка за новия ни танц (2) EmptyПон Авг 18, 2008 6:32 am

абе сонче въобще не си ме разбрала............ Песничка за новия ни танц (2) 154976
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Песничка за новия ни танц (2) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песничка за новия ни танц (2)   Песничка за новия ни танц (2) EmptyПон Авг 18, 2008 7:06 am

Ти имаше предвид в онази си тема да си направим анкета нали ?
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Песничка за новия ни танц (2) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песничка за новия ни танц (2)   Песничка за новия ни танц (2) EmptyПон Авг 18, 2008 11:29 am

нем........ Песничка за новия ни танц (2) 659162

нз, за мен най-подходяща е на Lloyd Feat. Ludacris-How we do it(Around My Way),защото пробвах върху нея всички движения дето ме кефат и стана мн яко, пък и не е дълга толко и е яка и нова и мн й се кафа и така!та...аз съм си за нея....
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Песничка за новия ни танц (2) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песничка за новия ни танц (2)   Песничка за новия ни танц (2) EmptyВто Авг 19, 2008 11:53 am

лелееееее днеска пробвах всички движенийца дето ме кефат върху тая песен, която ви казах и стана всичко и свърши и песента и ее супер такааааааааааааааааааааааа Песничка за новия ни танц (2) 184190 , ама не запомних точно как ги наредих, пък и не се знае дали сте съгласни да денсим на нея, тъй че........ще чакам, но аз съм си за нея, нищо че по-рано без а искам гласувах за друга.........но да знаете, че ми е все тая коя ще е ;)(само дето ненавиждам уен ай гроу ъп вечеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее Песничка за новия ни танц (2) 221459
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
Sponsored content





Песничка за новия ни танц (2) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песничка за новия ни танц (2)   Песничка за новия ни танц (2) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Песничка за новия ни танц (2)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Street Dancers  :: Музика-
Идете на: