The Street Dancers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Be yourself.Make dance your life.Dance on your own way. .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Симс 2....и експаджъни

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyВто Май 06, 2008 9:33 am

Симс 2....и експаджъни Index

Класически Sims 2 геймплей
Изградете сами дома на вашите симове. Създавайте цели квартали, семейства и наблюдавайте с интерес необикновения им живот. Осигурете им светло бъдеще или умишлено пренебрегвайте непрестанните им прищевки. Карайте ги да се усмихват и радват на живота или ги оставете да се оплакват от мизерното си, лишено от смисъл съществуване. Поемете съдбата им в свои ръце и се забавлявайте с продължението на най-продаваната игра за всички времена.


СИСТЕМНИ ИЗИСКВАНИЯ :

Windows 2000/XP
Процесор 1.3GHz
Оперативна памет 256MB
Дисково пространство 1.5GB
DVD-ROM
Видео карта 32MB T&L
DirectX 9.0
-------------------------------------------


Симс 2....и експаджъни Index

Продължение на #1 PC Игра на всички времена! The Sims 2: University - Вашите СИМС превземат университетското градче. Грабвайте вашите Симс тийнейджъри и отивайте в Университета, където те ще се превърнат в млади възрастни, ще направят нови приятели, ще учат, за да придобият научна степен, ще се научат да влияят на хората и дори може да бъдат приети в тайните общества. Годините в колежа са време за купони и учене и Симс могат да променят много през това време – толкова много, че дори и тяхното придихание. Независимо дали зубрят за изпити, стават членове на братство или клуб или пък забиват здраво с китарите на някой купон, вашите Симс сега могат да опитат от всички възходи и падения в колежанския живот. И това е само началото...

Можете да избирате една от 11 специалности и като поддържате високи оценки, ще завършите с диплома и възможност за избор на една от 4-те нови професии.
Четири нови професии – Паранормални науки, Шоу Бизнес, Художник и Природни науки.
Два нови стила на обзавеждане – средновековен и модерен.
Много нови предмети, свързани със студентския стил и начин на живот и много нови награди, в зависимост от професионалния път, който сте поели.
Много нови места за посещаване – общежития, бар/кафене, резиденции, гръцки къщи и други.
------------------------------------------

Симс 2....и експаджъни Index

Вашите симове вече ще могат да създадат техен собствен бизнес. Те могат да отворят бутик, козметичен салон, цветарник, магазин за електроника, верига ресторанти и още много. Наемайте служители, докато бизнеса ви расте и поставяйте талантливите симове на правилните позиции – да работят на касата, да правят играчки или букети, да продават и т.н. Но не забравяйте да следите за служители, които се помайват и бъдете готови да ги уволните на секундата. Ще построите ли успешна бизнес империя или ще се превърнете в ексцентричен предприемач, търсещ следващия “голям хит”?
Създайте успешен бизнес: отворете магазин и го персонализирайте, като изберете темата, разположението на продуктите и цените. Наемете работници и мениджър, който да управлява магазина, докато не сте там.

Бъдете шефа: Обучавайте служителите, повишавайте най-добрите и уволнявайте тези, които не си дават много зор.
Научете се на триковете на занаята: Потребителя е цар. Развийте уменията на Симовете ви да продават и определете дали служителите ви да използват твърди цени или да свалят стойността, за да завършат сделката.

Превърнете талантите в кеш: Подреждайте цветя, правете играчки и създавайте роботи, които да хващат крадци или да чистят магазина. С една дума, изкарвайте пари по какъвто начин намерите за добре!

Повече от 125 нови предмета: Купете предмети за бизнеса на вашия Сим, без които не можете – рафтове, каси за излагане, стол за козметичен салон, маса за правене на играчки, касови апарати и още много. Завършете атмосферата на вашия магазин със стълби или асансьор или еднакви униформи на вашите служители. С новите предмети, никога повече няма да скучаете докато развивате нов бизнес!

-----------------------------------------

Симс 2....и експаджъни Index

The Sims 2 Nightlife
Специалният пакет включва оригиналния The Sims 2, плюс страхотното разширение The Sims 2 Nightlife, в което вашите симове най-после могат да излизат навън и да се забавляват с приятели или колеги. Покажете на любимците си какво значи истински нощен живот в големия град. Водете ги на изисквани вечери, продължителни техно партита, романтични срещи и вълнуващи спортни събития. На ваше разположение са десетки страхотни дискотеки, клубове, ресторанти, пицарии, паркове, хотели, тихи улички за срещи и какво ли още не. Помогнете им да се забавляват, както никога досега.
Бонус DVD: бъдете креативни и открийте нови начини за приятно прекарване в компанията на симовете!
------------------------------------------
Симс 2....и експаджъни Index

Направи симовете си щастливи, подари им домашни любимци, които да разнообразят сивото им ежедневие. Избери една или няколко реално съществуващи животинки, хвърли едно око на готовите хибриди, които вървят с играта или просто кръстосай няколко породи с помощта на “ Create-a-Pet ” опцията и виж какво ще се получи. Създай домашния любимец, за който ти и твоят Sim винаги сте мечтали.
The Sims 2: Pets предлага неизчерпаеми възможности за избор на вид, порода, форма, възраст, характер и какво ли още не. Учи животните на трикове, пращай ги на работа, за да не скучаят, обличай ги с екстравагантни дрехи и непременно им отделяй достатъчно внимание, за да им покажеш любовта си.

Кажи здравей на новия си приятел и започни един нов, изпълнен с много любов и забавления живот.
Избери домашен любимец от грамадния каталог или създай свой с помощта на Create-A-Pet.

Научи животинката да ходи на тоалетна или да работи. Дай му характер, който подхожда на начина ти на живот.
Забавлявай се с типичния за Sims геймплей. Създай и контролирай всеки аспект от живота на твоя Sim – накарай го да работи, да се влюбва, направи го богат и щастлив.
Споделяй животинки и специални аксесоари за тях с други играчи.
--------------------------------------

Симс 2....и експаджъни Index

Изпратете вашите Симове на изпълнено с приключения пътешествие! Създайте своята почивка мечта. Открийте тайни места и изучете местните обичаи, за да ги разказвате после на вашето семейство и приятели. Независимо дали вашите Симове ще са туристи за първи път, или са изпечени кръстосвачи на пътищата по света, задължително ги заведете на пътешествието на техния живот!
--------------------------------------

Симс 2....и експаджъни Index




Зарадвайте любимите си малки симове с разходка или малко пътешествие. Специално за вашите виртуални приятели в Seasons са намерили място безброй интересни занимания като бой със снежни топки, шеметни преследвания на светулки, излети сред природа, романтични разходки с лодки, къпане в живописни езерца, тичане под дъжда и какво ли още не. Използвайте зимния сезон, за да сближите цялото семейство, оставете любовта да разцъфне през пролетта, задълбочете приятелствата в летните жеги, а есента посветете на кариерата.

Ангажирайте безценните симове с непознати досега професии, помогнете им да усвоят нови умения и ги забавлявайте както никога. Използвайте всеки сезон пълноценно, но внимавайте за простуди, слънчеви изгаряния, небрежни кихавици и други неочаквани странични ефекти. Изучете внимателно претъпкания с нови одежди гардероб и обърнете внимание на купищата жизненоважни аксесоари от рода на шейни, чадъри, дъждобрани, мазилца и всичко останало. Грижете се добре за симовете или бъдете готови за последствията!
Четирите годишни сезона в Sims 2 вселената са вече реалност. Насладете се на излъсканата до съвършенство графика, даваща живот на природата. Атмосферните условия имат навика да се сменят често и в синхрон със сезоните. Усетете полъха на пролетния ветрец и радвайте се на всеки слънчев миг. Не позволявайте на досадните гръмотевични на развалят доброто настроение, но винаги дръжте симовете далеч от градушки и другите опасни капризи на природата.

Сезоните вече влияят пряко на връзките, настроенията и нуждите на вашите любими симове. Те пораждат приятни емоции и ужасяващи страхове. Грижете се за тях, за да бъдат винаги щастливи и доволни.

Осигурете удобства на любимците си, техните семейства и приятели. Грижете се за доброто им настроение, помагайте им да правят снежни човеци, подгрявайте водата на басейна в задния двор, за да не се простудят, ангажирайте ги с фитнес, забавни игри за много хора, учете ги да се пързалят.

Поднасяйте им свежи плодове и зеленчуци или забърквайте чудодейни любовни елексири, енергийни напитки, свежи коктейли и какво ли още не.

Запишете ги в курс по градинарство и заедно прибирайте реколтата. Ходете заедно на риба или организирайте пищни барбекюта, но бъдете винаги готови за капризите на времето. Един неочакван порой може да е романтичен, но с лекота би развалил всяко градинско парти.

Развивайте персонажите на всеки сим. Някои от тях са геймъри, други обичат приключенията, а трети шумните партита. Може би не всички държат да на целодневните забавления. Дайте им шанс да посвирят, да учат или работят каквото си пожелаят. Всяко изпълнено желание носи удовлетворение. Всеки пълноценен работен ден крие неочаквани награди.

Поемете грижата за външния вид и екипировката на всеки сим. Купувайте им дебели палта, симпатични ръкавици, шашки, бански костюми и дори официални костюми или рокли. Всичко зависи от вас, настроението на симовете и конкретния сезон.

Грабнете вашето копие на The Sims 2: Seasons и се забавлявайте с най-мащабното и пълноценно Sims разширение изобщо.
-------------------------------------
има още, но ще ги пусна по-късно....
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
snejkataa_girl
Водещ в танците
Водещ в танците



Брой мнения : 167
Age : 28
Местожителство : sofia
Registration date : 30.04.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyСря Май 07, 2008 11:40 am

Аз имах тази игра повече от година.Ама така шантаво играех...правех децата има няк`ви изроди [със залепени очи,без нос,зелени...],а иначе семейставата ги правех по 15 човека,и ги убивах в басейна-вкарвах ги вътре и махах стълбата Симс 2....и експаджъни 988443 Мнооо съм гадна...А също така им махах тоалетнта и те се напикаваха,махах им леглата и те спяха прави...
Простооооо така ги мъчех Симс 2....и експаджъни 208690 Симс 2....и експаджъни 988443 Симс 2....и експаджъни 184190
Върнете се в началото Go down
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyЧет Май 08, 2008 12:29 pm

ЕЕЕ ти си луда!!! Мене пък много ми домъчнява за симсчетата, когато нещо не им е в ред, а ти ги мъчиш !!! Симс 2....и експаджъни 114224 Симс 2....и експаджъни 114224 Симс 2....и експаджъни 114224

Аз пък винаги гледам да им доставя пълен комфорт и да им е всичко окей, но и да правя някакви изцепки, гафове, да се получават интриги, закачки, интересни моменти и т.н... Симс 2....и експаджъни 67573 Много се кефя като ако примерно малкото момиченце има по-голям брат и той и краде играчките...или като се карат мъжа и жената, защото жената го е видяла как той й изневерява...и как момичето се блъска в някакво момче и се запознават и става хмхм.... розовата история.... ии като правят купон и после родителите трябва да чистят... Симс 2....и експаджъни 186452 Много яка игра.Аз мн се забавлявам, но за съжаление нещо не мога да си я инсталирам, защото пробвах с над 10 торента и винаги има различна грешка или забавяне или спиране или внезапно прекъсване -....и се нещо става и се не става!!!!! Но аз не се предавам и докато не си я инсталирам няма да мирясам.Тия дни мисля, да си купя оригиналните дискове, но може баща ми да не разреши, защото той буквално мрази симс, защото с него съм прецаквала компа мн пъти с некфи глупости.... но са съм на кеф и няма пречки за мене Симс 2....и експаджъни 166682 а вие стискайте палци... А симс 2 може ли да се играе в мрежа ?


О и чух, че едно от подобренията в симс 3 е, че симсовете ще могат да ходят по улицата и така да обикалят целия град, да виждат съседите си в ежедневието им, да се разхождат из паркове и улици, да си чукат по вратите, да живеят в блокове... и разбира се графиката ще е по-добра и да се надявам по-реалистични моменти, движения и реакции... Симс 2....и експаджъни 998667

айде като я инсталирам ще обменяме опит, а вие пишете за вашия опит и вашите игри...и снимки може да пускате на сисчетата си Симс 2....и експаджъни 908689
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
snejkataa_girl
Водещ в танците
Водещ в танците



Брой мнения : 167
Age : 28
Местожителство : sofia
Registration date : 30.04.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyСъб Май 10, 2008 1:03 am

И аз така правех в началото,но ми писна и реших да освежа положението.И ги мъчех за до видя какво ще стане...Понякога съм голяма съдистка Симс 2....и експаджъни 988443 Ама нали е игра-винаги можеш да я пуснеш отначалото Симс 2....и експаджъни 208690
Върнете се в началото Go down
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyСъб Май 10, 2008 6:39 am

Но това усещане се пренася и в реалността и става мн мн гадно в тези случай.Тъй, че аз гледам да не мисля, за тази опция и да играя както трябва. Симс 2....и експаджъни 929852 А за Сезоните има мн готини сокчета ...после може да ги пусна.
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
snejkataa_girl
Водещ в танците
Водещ в танците



Брой мнения : 167
Age : 28
Местожителство : sofia
Registration date : 30.04.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyНед Май 11, 2008 5:54 am

От една страна си права,но,ако човек е достатъчно разумен и знае какво върши,няма това да се пренесе в реалността!Поне аз така си мисля...
Върнете се в началото Go down
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyСря Май 28, 2008 9:59 am

лелелее соня, предполагах , че ще направиш тема за симс тука! Симс 2....и експаджъни 988443
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyСря Май 28, 2008 11:09 am

Нормално. Симс 2....и експаджъни 67573 Симс 2....и експаджъни 67573 Симс 2....и експаджъни 67573 БТВ - вече си ънинсталирах Симс 2 и Сизънс Симс 2....и експаджъни 988443
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
snejkataa_girl
Водещ в танците
Водещ в танците



Брой мнения : 167
Age : 28
Местожителство : sofia
Registration date : 30.04.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyСъб Юни 07, 2008 10:26 am

Честно да си призная...на мене Симс вече малко ми омръзна...Играя го повече от година и половина и ми втръсна!Ама в началто ми беше адски интересно и правех всичко за да им е приятно и комфортно на хората в играта,но после ми стана тъпооооо и започнах да мъча симсовете...малииииии като си помисля колко бях жестока Симс 2....и експаджъни 988443 Симс 2....и експаджъни 988443 Симс 2....и експаджъни 988443 Симс 2....и експаджъни 988443 Нямате представа какви простотии и какви гадни иксперименти си правех:оставях ги без храна и те умираха,оставях ги без кенеф и те се напикаваха,махах им ваната и те миришеха като порове,вкарвах ги в басейн и махах стълбата,за да не могат да излязат и те умираха,махах им вратата на къщата и те пак умираха....ааа правех ги гейове и лесбийки...малииии колко съм жестока,като се замисля Симс 2....и експаджъни 567243Ама то накрая ми писна иииии....започнах да експериментирам... Ама всичко е една игра и нищо не е истинско!
Върнете се в началото Go down
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyПон Авг 18, 2008 7:05 am

аха Симс 2....и експаджъни 154976
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyПон Авг 18, 2008 7:13 am

Аз чакам сега с нетърпение Apartment life Симс 2....и експаджъни 112227

А после и Симс 3, разбира се! Симс 2....и експаджъни 184190
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyПон Авг 18, 2008 11:33 am

и аз така.......... Симс 2....и експаджъни 998667
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyЧет Авг 21, 2008 8:37 am

Лелеее дайте някъде линк на симс 2 за сваляне...САМО ДА НЕ Е В ЗАМУНДА!!! Всички торенти, които тегля от там ми дават грешка! Симс 2....и експаджъни 491354
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyПет Авг 22, 2008 5:29 am

ем...нз....аз от там си бях свалила моя........ Симс 2....и експаджъни 154976
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyПет Авг 22, 2008 5:51 am

Мойта глава пак измисли поредната глупост: Симс 2....и експаджъни 67573

1.Като си преинсталирам компа /че вече се е задръстил ужасно много и се рестартира на секи 5 минути/... ще пробвам симс 2 делукс.Мразя найтлайф, защото ми се струва много тъпо допълнение...ама айде.Ще го преглътна някак.Особено ако убедя тати да сложи още хард памет.В такъв случай няма да имам проблеми и ще си сложа и Apartment life Симс 2....и експаджъни 184190 ... Много се кефя.Излиза още тази седмица!!! На 26-ти!... Симс 2....и експаджъни 166682 Струва ми се много яко... Симсовете могат да играят на улицата танци включително и брейк.Могат да рисуват графити по блоковете и улиците, могат да си имат иконом, да правят отново партита, ама по-яки.... и при възможност ще си сложа и Бон Воаяж Симс 2....и експаджъни 112227 За да мога да имам къща на морето! Симс 2....и експаджъни 908689

2.Ако не стане с делукса ще пробвам торент от мининова.бг или дъпиратбай.орг Симс 2....и експаджъни 988443 /леле как ги пиша.../ Симс 2....и експаджъни 988443 и от там има торенти на симс и дано станат /ама дано делукса стане де, щото казват че е перфектен/.

3.Ако не стане, ще си сваля колекцията на симс 2 от замунда ама само симс 2 и сезоните или бон воаяж и ще си ги инсталирам тях.Само дето са малко калпави, щото графиката им куца ама айде ще го преглътна някак.

4.Ако и това не стане ще си изтегля един др торент на симс от замунда, ще махна първия диск, ще си изтегля от датата диск 1 ...и така дано да стане.

5.ако и така не стане ще си купя оригиналните дискове, мамка му, защото не мога всеки път да се нервя така. Симс 2....и експаджъни 255289

Но към вас имам конткретен въпрос отностно делукса - кажете ми какво мислите за найтлайф като цяло /може и в детайли/ ?

П.П. Предварително благодаря за мнението.
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyПет Авг 22, 2008 11:53 am

ем....играла съм и найтлайф и симс 2 делукс и често да ти кажа-симс 2 делукс, ми се стори сто пъти по-тъпо от найтлайф и не ми хареса въобще....нз защо......но всеки с мнението си!!!


а за апартамент лайф-не излизаше ли на 5 септември????


и ей.....нещо мн псуваш уе Симс 2....и експаджъни 840801
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyПет Авг 22, 2008 12:38 pm

Аз ли псувам бе Симс 2....и експаджъни 821301 Симс 2....и експаджъни 67573 Ти ме разби.Аз "мамка му" не го взимам за псувня...пък и в миналото мнение само 1 път го споменах.Как остана с това мнение ? Симс 2....и експаджъни 544164 Симс 2....и експаджъни 672776

А отностно делукса....то делукса няма как да е по-тъпо от найтлайф, защото делукса е симс 2 плюс найтлайф. Симс 2....и експаджъни 395589
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyСъб Авг 23, 2008 10:22 am

ооо не е Симс 2....и експаджъни 592889
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyСъб Авг 23, 2008 12:13 pm

какво не е ?
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_
The Street Dancer
The Street Dancer
ThE_StReEt_DaNcEr_GiRl_


Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 03.04.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyЧет Авг 28, 2008 1:45 pm

Симс 2....и експаджъни 8957 не е същото..........
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com/
InLove_Street_dancer
The Street Dancer
The Street Dancer
InLove_Street_dancer


Брой мнения : 508
Age : 29
Местожителство : In every step and dance...
Registration date : 26.03.2008

Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни EmptyВто Сеп 02, 2008 12:23 pm

Симс 2 плюс найтлайф = Делукс Симс 2....и експаджъни 929852
Върнете се в началото Go down
http://the-street-dancers.up-your.com
Sponsored content





Симс 2....и експаджъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Симс 2....и експаджъни   Симс 2....и експаджъни Empty

Върнете се в началото Go down
 
Симс 2....и експаджъни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Street Dancers  :: Кеф, смях, забавление-
Идете на: